صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از شرکت طنین پیک سبلان، بزرگترین کارخانه تولید توپ های ورزشی در کشور با نام تجاری بتا (BETA) بازدید نمود.
بدری در این حضور به همراه مهندس صفا سراج مهدیزاده، مدیرعامل شرکت، از بخش های مختلف کارخانه و توانمندی های این شرکت بازدید کرده و از فرایند تولید توپ های ورزشی بتا دیدن کرد.
img_4003
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خرسندی از کارهای انجام گرفته در این شرکت، گفت: بسیار خوشحالم چنین کارخانه تولیدی بزرگ و فعال، با نیروهای کارآمد و مدیریت مناسب در این استان قرار دارد.
عضو فراکسیون ورزش مجلس ضمن اشاره به لزوم حمایت از تولید ملی، افزود: ادارات و مراکز دولتی ملزم به حمایت از محصولات داخلی در جهت اهداف اقتصاد مقاومتی می باشند و ضرورت دارد این حمایت ها از هر لحاظ مورد توجه مسئولین قرار گیرد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های سازنده این کارآفرین اردبیلی اظهار داشت: بیکاری مشکل اول استان است؛ به همین دلیل باید از کارآفرینان نهایت حمایت صورت گیرد تا ضمن حفظ واحدهای فعلی، زمینه توسعه این واحدها و همچنین ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی جدید فراهم گردد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در پایان بازدید شرکت طنین پیک سبلان را افتخاری برای استان اردبیل دانست و گفت: امیدواریم به لطف خدا و تلاش نیروهای مستعد این شرکت شاهد پیشرفت های روز افزون و موفقیت های چشمگیر در عرصه ملی و بین المللی باشیم.
img_4039
شایان ذکر است: توپ های ورزشی بتا فعالیت خود را با افتتاح فاز اول در سال ۱۳۹۰ شروع کرده و در مدت سال های فعالیت خود توانسته به بزرگترین تولید کننده توپ های ورزشی بتا در ایران تبدیل شود.
این شرکت با استفاده از دانش جهانی و متخصصین بومی، توانسته است توپ های ورزشی با استاندارد بین المللی وارد بازار نماید.
انتهای پیام/