به گزارش روابط عمومی شرکت طنین پیک سبلان، به مناسبت ششمین سالگرد تولید توپ های ورزشی با برند تجاری بتا (BETA) در شرکت طنین پیک سبلان، مراسم با شکوهی با حضور مدیران، پرسنل و کلیه دست اندرکاران شرکت برگزار شد.
در ابتدای مراسم مدیر کارخانه از نحوه شکل گیری اولیه تولید توپ در شرکت طنین پیک سبلان سخن به میان آورد و در ادامه سخنان خود، اولین توپ تولیدی شرکت را به نمایش درآورد.
در ادامه دو تن از پرسنل قدیمی شرکت با حضور در پشت تریبون از فعالیت های شرکت در طول ۶ سال سخن گفته و برای ادامه راه و پیشرفت های روزافزون آرزوی موفقیت کردند.

تولد توپ ورزشی بتا

در این مراسم، مهندس صفا سراج مهدیزاده، مدیرعامل شرکت طنین پیک سبلان، طی سخنانی گفت: «من و همكارانم اعتقاد داريم كه راز اصلي شش سال موفقیت، اعتماد و حمايت شما بوده است.»

وی، با بیان اینکه نتیجه سود و زیان شرکت تنها بستگی به دلسوزی، عشق و تلاش تک تک کارکنان دارد، افزود: رسیدن به موفقیت های بیشتر و توسعه شرکت و افتتاح فازهای جدید تنها با عشق به کار همکاران عزیز و جدیت و پشتکار میسر می گردد.
مهندس مهدیزاده در پایان سخنان خود ضمن تشکر و قدرانی از تلاش همه همکاران و دست اندرکاران شرکت و با اشاره به هفته ایمنی، بر رعایت ایمنی در کار، دقت و تمرکز کامل در انجام امور محوله توسط پرسنل، تأکید و برای تک تک کارکنان در همه جنبه های زندگی و کاری آرزوی موفقیت های روزافزون کرد.

تولد توپ ورزشی بتا
شایان ذکر است: توپ های ورزشی بتا فعالیت خود را با افتتاح فاز اول در سال ۹۰ شروع کرده و در مدت سال های فعالیت خود توانسته به بزرگترین تولید کننده توپ های ورزشی در ایران تبدیل شود.
این شرکت با استفاده از دانش جهانی و متخصصین بومی، توانسته است توپ های ورزشی با استاندارد بین المللی وارد بازار نماید.
انتهای پیام/