به گزارش روابط عمومی شرکت طنین پیک سبلان، در مراسم روز جهانی استاندارد در اردبیل از شرکت طنین پیک سبلان، بزرگترین تولید کننده توپ های ورزشی استاندارد در کشور با نام تجاری بتا (BETA)، برای کسب عنوان واحد برگزیده استاندارد در سال ۹۶ برای دومین سال متوالی تقدیر بعمل آمد.
در این مراسم که با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، سرپرست استانداری، مدیرکل استاندارد اردبیل، مسئولین و فعالان صنعتی استان برگزار شد پس از ارائه گزارش از واحدهای نمونه تقدیر بعمل آمد.
لازم به ذکر است فرآیند انتخاب واحدهاي نمونه از سوى سازمان ملی استاندارد به صورت سالانه و طی بازرسی ها و نمونه برداریهای دوره ای، تمدید سالیانه گواهینامه ها، بررسی دوره های آموزشی گذرانده شده پرسنل، موارد تحقیق و توسعه و… صورت می پذیرد.
شرکت طنین پیک سبلان نیز بر پایه رویکرد به روز بودن و هماهنگی با فناوری ها و استانداردهای جهانی، سعی در ایجاد مزیت های متعدد در تولیدات خود دارد.
به طوری که در جهت استانداردسازی کلیه محصولات تولیدی خویش گام برمی دارد. لذا این شرکت در زمینه تولید توپ های ورزشی استاندارد با انجام فرآیندهای سخت و پیچیده و استاندارد کردن کلیه محصولات تولیدی خود، امروز در جمع واحدهای صنعتی و تولیدی استان بعنوان واحد برگزیده استاندارد تجلیل شد.

کسب عنوان واحد برگزیده استاندارد


شایان ذکر است: توپ های ورزشی بتا فعالیت خود را با افتتاح فاز اول در سال ۱۳۹۰ شروع کرده و در مدت سال های فعالیت خود توانسته به بزرگترین تولید کننده توپ های ورزشی در ایران تبدیل شود.
این شرکت با استفاده از دانش جهانی و متخصصین بومی، توانسته است توپ های ورزشی با استاندارد بین المللی وارد بازار نماید.
انتهای پیام/