تاریخچه بتا اسپورت

شرکت طنین پیک سبلان، با اتکا به تجربه بیش از سه دهه فعالیت مستمر حاج فریدون سراج مهدیزاده در صنعت ورزش، در سال 1389 نسبت به راه اندازی یکی از بزرگترین و معتبرترین کارخانه های تولید توپ های ورزشی ایران در اردبیل با برند بتـا (BETA) اقدام کرد. مدیریت مجموعه به پشتوانه تجربه زیاد، روحیه مثبت، دانش بالا در زمینه فعالیتی خود و ارتباطات قوی آقای مهدیزاده، قدم در راه توسعه این صنعت برداشت.

سرلوحه فعالیت های این مجموعه اصول و اخلاق کاری به همراه نوآوری و خلاقیت است. محصولات تولید شده شامل انواع توپ های ورزشی: فوتبال، فوتسال، بسکتبال، والیبال، هندبال و سایر لوازم ورزشی با تبعیت از استانداردهای بین المللی و داخلی می باشد.


ما به کیفیت بالا می بالیم

توپ های ورزشی بتا بعد از ساعت ها بازی در شرایط نامناسب زمین و هوا  همچنان بالانس کامل، جهش و پرواز دقیق خود را حفظ می کنند. دستیابی به این سطح از کیفیت کار آسانی نیست. ما همچنین جامع ترین سطح کیفیت را ارائه می دهیم. جهت کسب اطمینان از سطح بالای کیفیت توپ ها، ما آزمایشات و بررسی های کاملی را روی توپ ها در کارخانه انجام می دهیم. کیفیت دوخت، سطح توپ، میزان کرویت، محیط، وزن، حفظ هوا و کیفیت چاپ توپ، به دقت مورد بررسی قرار می گیرد. برای اطمینان از بالانس کامل توپ، بلیدر ها باد شده و بررسی می شوند. استاندارد های کیفیت ما در حد بالاترین استانداردهای این صنعت می باشد. بتـا کیفیت توپ های خود را تضمین می کند.

چشم انداز

یک شرکت پیشتاز در نوآوری، پویا و شناخته شده که فرصت مناسبی را برای تمام ورزشکاران برای انجام بهترین عملکرد خود فراهم خواهد کرد.


ماموریت

شرکت طنین پیک سبلان (توپ های ورزشی بتا) بعنوان بزرگترین تولید کننده توپ های ورزشی در ایران، در نظر دارد از طریق تولید توپ های ورزشی با کیفیت و متمایز و حضور در میادین ورزشی جهانی، زبان مشترک ورزش را برای ارتباط موثر بین فرهنگ ها و ملل مختلف جهان ترویج دهد و زمینه ساز ایجاد الگویی مناسب برای ارتباطات سالم فرهنگ ها و ملل مختلف در سایر مناسبات فیمابین باشد.


ارزش ها

ما مفتخر به تولید محصولات به منظور نشان دادن یک زبان مشترک بین تمام کشورها برای داشتن یک زندگی سالم هستیم و افتخار میکنیم که محصولات ما این مزایا را دارند.

فهرست