توپ فوتسال چرمی

ROYAL 

توپ فوتسال چرمی سایز 3.5

3 رنگ

X3 

توپ فوتسال چرمی سایز 3.5

تک رنگ

999 

توپ فوتسال چرمی سایز 3.5

3 رنگ

 101 

توپ فوتسال چرمی سایز 3.5

تک رنگ

توپ فوتسال چرمی الرحله سایز 3.5 برای تصویر شاخص

Alrihla 

توپ فوتسال چرمی طرح الرحله سایز 3.5

تک رنگ

PX8 

توپ فوتسال چرمی سایز 3.5

2 رنگ

999 NEO 

توپ فوتسال چرمی سایز 3.5

2 رنگ

 222 

توپ فوتسال چرمی سایز 4

تک رنگ

6006 

توپ فوتسال چرمی سایز 3.5

2 رنگ

PX9+ 

توپ فوتسال چرمی سایز 3.5

2 رنگ

999 NEW 

توپ فوتسال چرمی سایز 3.5

2 رنگ

 111 

توپ فوتسال چرمی سایز 3.5

4 رنگ

توپ فوتسال لاستیکی

maxim 4 

توپ فوتسال لاستیکی سایز 4

تک رنگ

maxim 3.5 

توپ فوتسال لاستیکی سایز 3.5

تک رنگ

فوتسال  FUTSAL

یک زمین بسکتبال را تصور کنید… حالا ابعاد آن را مشابه زمین هندبال در نظربگیرید! با همین تصورات یک دروازه‌ی فوتبال در ابعاد کوچکتر (با طول 3متر و ارتفاع 2متر) را هم در گوشه ذهنتان داشته باشید…

تاریخچه‌ی فوتسال

 کارلوس سریانی شخصی بود که در دنیای واقعی همین کار را انجام داد! او یک معلم اروگوئه‌ای بود که با کنارهم گذاشتن این موارد آغازگر بازی فوتسال (Futsal) بود که بعدها به عنوان ورزش فوتسال (Futsal) به رسمیت شناخته شد. ورزش فوتسال (Futsal) یک ورزش توپی ست که هر تیمی اجازه ورود حداکثر 5 نفر را در زمین دارد. اولین مسابقات فوتسال در سال 1996 در اسپانیا با رقابت 8 تیم برگزار شد. جالب است بدانید ریشه کلمه فوتسال (Futsal) اسپانیایی‌ست و از دو کلمه futbol (فوتبال) و sala (داخل سالن) برگرفته شده است.

کارلوس قوانین دروازه‌بانی را از ورزش واترپولو (Water polo)  الهام گرفته بود. در دروازه‌بانی فوتسال (Futsal) پرتاب توپ نقش بسیار مهمی دارد؛ به همین دلیل بیشتر دروازه‌بانان به جای دستکش دروازه ‌بانی از چسب برای انگشتان خود استفاده می‌کنند.

نحوه‌ی بازی فوتسال

ورزش فوتسال (Futsal) در دو نیمه‌ی 20 دقیقه‌ای، جمعاً 40 دقیقه با 15 دقیقه استراحت برگزار می‌شود؛ در این 40 دقیقه باید به قدری با توپ رفیق باشید که فکر کنید یکی از اعضای تیمتان است! اگر توپ‌تان در دست حریف افتاد باید برای به دست آوردنش بجنگید، باهم جلو بروید و با هم‌تیمی‌هایتان پاس‌کاری کنید و نهایتاً توپ را در دل دروازه قرار دهید!

توپ و قهرمانان

بر اساس استاندارد جهانی، محیط توپ فوتسال (Futsal) باید بین 640-620 میلی‌متر و وزن آن بین 490-390 گرم باشد. توپ استاندارد و باکیفیت مثل رفیق بامعرفت است! این جمله را وحید شمسایی افتخار ورزش ایران و آقای گل جام باشگاه‌های آسیا با گوشت و استخوانش درک کرده است… او به همراه محمدرضا حیدریان و حسین طیبی جزو قهرمانان ملی و توبیاس فالکائو،ریکاردینیو،پاکو سدانو و میگل سایاگوهم همتای بین‌المللی آن‌ها در ورزش فوتسال (Futsal) می‌باشند.

کشورهای ایران، آرژانتین، برزیل، پرتغال و اسپانیا جزو پرچمداران این رشته هستند، ستارگان دنیای فوتبال (Football) نیز مانند: مسی، رونالدو، نیمار و… مسیر موفقیتشان را از فوتسال (Futsal) آغاز کرده‌اند!

شرکت طنین پیک سبلان

به جرات می‌توان گفت تمامی قهرمانان از جمله فوتسالیست‌های بزرگ علاوه بر تلاش شبانه روزی‌شان باور دارند که به هدفشان رسیده و موفق خواهند شد… که شرکت بتا با بهره گیری از این تفکر ورزشکاران باورپذیری و داشتن روحیه برنده بودن را به عنوان یکی از ارزش‌های کلیدی شرکت سرلوحه کار سازمان خود قرار داده است.

شرکت طنین پیک سبلان با نام تجاری بتا (BETA) همواره در تلاش است با استفاده از بهترین مواد اولیه، پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا و بهره‌گیری از متخصصین داخلی و بین‌المللی کشور توپ‌های خوب و با کیفیتی تولید کرده و در اختیار شما ورزشکاران و ورزش‌دوستان عزیز قرار دهد.

ما این نوید را به شما می‌دهیم که با استفاده از توپ‌های با کیفیت بتا، عملکرد و در نتیجه کیفیت ورزش شما چندین برابر خواهد شد!

درباره بتا


توپ های ورزشی بتا مطابق استاندارد ملی ایران و استانداردهای بین المللی تولید شده و دارای گواهینامه ISO 9001:2015 از معتبرترین موسسه ارزیابی و بازرسی در جهان (SGS سوئیس) می باشد. (توپ های ورزشی بتا حامی حقوق مصرف کنندگان)

فهرست