توپ هندبال

PHR0 

توپ هندبال لاستیکی سایز 0

تک رنگ

PHR3 

توپ هندبال لاستیکی سایز 3

تک رنگ

Atorka

توپ هندبال لاستیکی سایز 2

تک رنگ

توپ داژبال

داژبال-Dodgeball 

توپ دوختی

تک رنگ

ورزش هندبالHandball

یکی از سریع‌ترین و هیجان‌انگیزترین ورزش‌های گروهی با توپ، ورزش‌ هندبال Handball است.

اولین های هندبال

اولین بازی‌های بزرگ و رسمی هندبال Handball در سال 1936 المپیک برلین برگزار شد و تیم‌های آلمان، اتریش وسوئیس مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

نحوه بازی

در بازی هندبال Handball دو تیم 7 نفره مقابل هم در دو نیمه‌ی 30 دقیقه‌‌ای در یک زمین مستطیل شکل با طول 40 و عرض 20 متر بازی می‌کنند. بازی هندبال Handball با پرتاب توپ توسط تیم آغازگر از وسط زمین همزمان با سوت داور به جریان می‌افتد. دقت در پرتاب توپ در این ورزش از اهمیت بالایی برخوردار است از همین رو نحوه ساختار توپ‌های هندبال Handball متفاوت است.

ساختار توپ هندبال

توپ هندبال Handball به دلیل بازی با دست نباید سطحی براق و لغزنده داشته باشد بلکه رویه سطحی آن باید نسبتاً چسبناک و متخلخل بوده تا پرتاب به صورت کنترل شده انجام گیرد.

انواع هندبال

ورزش هندبال Handball تنها محدود به سالن‌های ورزشی نیست، هندبال ساحلی و هندبال داخل چمن هم جزء زیر مجموعه این رشته است که علاوه بر آن‌ها هندبال با ویلچر و هندبال نشسته هم بازیکنان و طرفداران مخصوص به خود را دارد.

ویژگی بازی هندبال

پر گل بودن هندبالHandball آن را در بین دیگر ورزش‌های گروهی متمایز و هیجان‌انگیزتر کرده است، به طور میانگین در هر بازی 20 تا 35 گل به ثمر می‌رسد.

تیم های برتر هندبال

تیم‌های برتر جهان در هندبال Handball به ترتیب تیم کشورهای آلمان، روسیه، دانمارک، صربستان و مجارستان هستند. بازیکنان تیم‌های ذکر شده همگی برای رسیدن به موفقیت‌هایشان انجام کار گروهی را خوب آموخته‌ و به کار می‌گیرند.

شرکت طنین پیک سبلان

شرکت طنین پیک سبلان با نام تجاری بتا  (BETA) تمامی ویژگی‌های یک توپ هندبال Handball مناسب را در نظر گرفته است. این شرکت با به کار گیری دستگاه‌های جدید و استفاده از نیروهای خبره توپ‌های هندبال Handball را طراحی و تولید کرده و برای شما عزیزان ورزشکار و ورزش‌دوست عرضه می‌کند.

درباره بتا


توپ های ورزشی بتا مطابق استاندارد ملی ایران و استانداردهای بین المللی تولید شده و دارای گواهینامه ISO 9001:2015 از معتبرترین موسسه ارزیابی و بازرسی در جهان (SGS سوئیس) می باشد. (توپ های ورزشی بتا حامی حقوق مصرف کنندگان)

فهرست