0%

  هندبالHandball

  یکی از سریع‌ترین و هیجان‌انگیزترین ورزش‌های گروهی با توپ، ورزش‌ هندبالHandball است. اولین بازی‌های بزرگ و رسمی هندبالHandball در سال 1936 المپیک برلین برگزار شد و تیم‌های آلمان، اتریش وسوئیس مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. در بازی هندبالHandball دو تیم 7 نفره مقابل هم در دو نیمه‌ی 30 دقیقه‌‌ای در یک زمین مستطیل شکل با طول 40 و عرض 20 متر بازی می‌کنند.

  بازی هندبالHandball با پرتاب توپ توسط تیم آغازگر از وسط زمین همزمان با سوت داور به جریان می‌افتد. دقت در پرتاب توپ در این ورزش از اهمیت بالایی برخوردار است از همین رو نحوه ساختار توپ‌های هندبالHandball متفاوت است. توپ هندبالHandball به دلیل بازی با دست نباید سطحی براق و لغزنده داشته باشد بلکه رویه سطحی آن باید نسبتاً چسبناک و متخلخل بوده تا پرتاب به صورت کنترل شده انجام گیرد.

  جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

  ورزش هندبالHandball تنها محدود به سالن‌های ورزشی نیست، هندبال ساحلی و هندبال داخل چمن هم جزء زیر مجموعه این رشته است که علاوه بر آن‌ها هندبال با ویلچر و هندبال نشسته هم بازیکنان و طرفداران مخصوص به خود را دارد. پر گل بودن هندبالHandball آن را در بین دیگر ورزش‌های گروهی متمایز و هیجان‌انگیزتر کرده است، به طور میانگین در هر بازی 20 تا 35 گل به ثمر می‌رسد.

  تیم‌های برتر جهان در این رشته به ترتیب تیم کشورهای آلمان، روسیه، دانمارک، صربستان و مجارستان هستند که در هندبالHandball حرف اول را میزنند. بازیکنان تیم‌های ذکر شده همگی برای رسیدن به موفقیت‌هایشان انجام  کار گروهی را خوب آموخته‌اند.

  شرکت طنین پیک سبلان با نام تجاری بتا  (BETA)تمامی ویژگی‌های یک توپ هندبالHandball مناسب را در نظر گرفته و با استفاده از کارشناسان ارشد و نیرو‌های خبره  و دستگاه‌های جدید و پیشرفته، توپ‌های هندبالHandball را طراحی و تولید کرده و برای شما عزیزان ورزشکار و ورزش‌دوست عرضه می‌کند.

  توپ هندبال

  PHR0 

  توپ هندبال لاستیکی سایز 0

  تک رنگ

  PHR3 

  توپ هندبال لاستیکی سایز 3

  تک رنگ

  Atorka

  توپ هندبال لاستیکی سایز 2

  تک رنگ

  توپ داژبال

  داژبال-Dodgeball 

  توپ دوختی

  تک رنگ

  درباره بتا


  توپ های ورزشی بتا مطابق استاندارد ملی ایران و استانداردهای بین المللی تولید شده و دارای گواهینامه ISO 9001:2015 از معتبرترین موسسه ارزیابی و بازرسی در جهان (SGS سوئیس) می باشد. (توپ های ورزشی بتا حامی حقوق مصرف کنندگان)

  فهرست