بتا اسپورت بلاگ

برای کاهش وزن چقدر باید پیاده روی کنید؟

commentبدون دیدگاه

هنگامی که می خواهید لاغر شوید ، بسیاری از متخصصان پیاده روی سریع را به عنوان یک ورزش قلبی با کالری سوزی توصیه می کنند. اما مقدار مناسب پیاده روی در هر روز برای رسیدن به به اهداف کاهش وزن چقدر است؟

آیا صندلی های خالی ورزشگاه ها ، روانشناسی ورزش را تغییر می دهند؟

commentبدون دیدگاه

بازی های لیگ فوتبال آلمان و آمریکا در حالی شروع شد که تماشاگران در استادیوم ها حضور نخواهند داشت. آیا این موضوع میتواند تاثیر منفی بر روحیه بازیکنان میزبان و کم رنگ شدن امتیاز میزبانی داشته باشد؟
 

3 تمرین برای داشتن شکم تخت و صاف در خانه

commentبدون دیدگاه

اگر واقعاً می خواهید شکمی صاف و تخت داشته باشید باید بگوییم که فقط ورزش کردن کافی نیست. شما باید کاملاً بر روی تغذیه با کیفیت و همچنین آبرسانی کافی و خواب تمرکز کنید! بدون این موارد، تلاش شما برای انجام تمرین شکمی کافی نخواهد بود.

نکته های دور کاری (کار در خانه)

comment3 دیدگاه

با توجه به بیماری کوید 19، بسیاری از مردم مجبورند که برای مدت طولانی در خانه کار کنند (اگر این کار را می کنید بسیار فوق العاده است) اگر به این نوع کار کردن….

آینده فوتبال – چگونه فناوری های دیجیتال سبک ورزش را تغییر می دهند ؟

comment1 دیدگاه

امروزه تقریبا تمامی صنایع تحت‌تاثیر فناوری دیجیتال قرار گرفته‌اند. فوتبال هم از این قاعده مستثنی نیست. فن‌آوری‌های جدید و ابزارهای دیجیتال به طور قابل‌توجهی تجربه طرفداران را در طول بازی افزایش می‌دهند و تجربیات کاملا جدیدی را ایجاد می‌کنند…

چطور خطای سخنرانی را کاهش دهیم و جذاب باشیم؟(بخش اول)

commentبدون دیدگاه

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که فکر می کنید به کمک یک ارائه خوب می توانید شمار زیادی مشتری را برای شرکت خود به ارمغان بیاورید به احتمال زیاد خیلی خوب این پروسه و این ابزار عالی را درک کرده اید….

فهرست